Úvodní stránka Tisk
Společnost SUNDISK představuje nabídku balíčků služeb – pobytů s komplexním zajištěním pestrých  programů,  turistických pobytů, i krátkodobých výletů,  zejména v Libereckém kraji, ovšem s možností kombinace s libovolnými dalšími lokalitami v ČR i sousedních zemích.

Nabízíme programy pro turistické gurmány i dobrodruhy, pro školní i sportovní skupiny, rodinné pobyty. V našich nabídkách jsou programové kombinace, které jinde nenajdete, jejich přidaná hodnota je vždy jedinečná a neopakovatelná.

Kromě služeb v oblasti příjezdové turistiky jsme rovněž provozovatelé několika kulturních klubů a jedinečného outdoorového centra Žlutá plovárnaext na Malé Skále v Českém ráji s půjčovnou lodí Jizeraext. Máme rovněž bohaté zkušenosti s přípravou a realizací sportovních i kulturních akcí i mezinárodního charakteru.

V jednotlivých rubrikách najdete základní informace o našich službách a vzorové nabídky pobytových programů, které mohou být upravovány, jak v délce trvání, tak ve skladbě programů, dle Vašich individuálních požadavků.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, napište či zatelefonujte, těšíme se na další jednání.

mala_skalajpg.JPG