SUNDISK - firemní akce SUNDISK.EU - cestovní agentura Žlutá plovárna Půjčovna lodí Nisa Ubytování Malá Skála Lanové centrum Půjčovna lodí Jizera Klub na Rampě Klub Vlak


Cestovní agentura Sundisk

Sundisk s.r.o.

logo Sundisk.eu
O nás - stručné představení společnosti SUNDISK Tisk Email
Naše společnost se sídlem v Jablonci nad Nisou, s dalšími provozovnami  v Liberci, Malé Skále, Českém ráji i v Praze a působností po celé ČR i okolních zemích,  poskytuje služby v oborech lidské činnosti, které jsou pro mnoho lidí - včetně všech členů našeho týmu -  celoživotními zálibami:  cestování, kultura, sport.

Cestovní ruch – pestré a netradiční programy pro návštěvníky České republiky, se zvláštním důrazem na Liberecký kraj a Český ráj. Nabízíme dílčí programy i kompletní pobyty v České republice, se všemi souvisejícími službami. Programy z naší nabídky nebo individuálně připravené dle požadavku zahraničního partnera. Součástí pobytových programů bývá i pobyt ve vlastních objektech či areálech naší společnosti – vedle zmíněných klubů provozujeme penzion, informační centrum a rekreačně-outdoorové centrum Žlutá plovárna na Malé Skále v Českém ráji.

Další služby poskytované naší společností jsou rovněž hojně využívány pro komplexní programy příjezdové turistiky v našem regionu.

Patří sem:

sportovní i relaxační pobyty v přírodě, outdoorové aktivity, pořadatelství významných sportovních soutěží,  kulturní a společenské akce – firemní akce, hudební festivaly a koncerty, hudební a víceúčelové kluby. SUNDISK provozuje a tvoří program vyhlášeného klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou a novějšího klubu Vlak v Liberci.

Fotografické, dokumentační a polygrafické služby -  návrh, výroba, distribuce či instalace.

Využití kombinace našich praxí prověřených služeb ve všech uvedených oblastech dává záruku pestrého výběru programu pro touroperátory, skupiny i jednotlivé zákazníky.

Ing. Martin Bauer
Jednatel
SUNDISK s.r.o.