SUNDISK - firemní akce SUNDISK.EU - cestovní agentura Žlutá plovárna Půjčovna lodí Nisa Ubytování Malá Skála Lanové centrum Půjčovna lodí Jizera Klub na Rampě Klub Vlak


Cestovní agentura Sundisk

Sundisk s.r.o.

logo Sundisk.eu


Tisk Email
úterý, 20 července 2010 13:08

Letní měsíce

Léto je období realizace a tvrdé práce. V současné době realizujeme program pro skupiny a pomalu začínáme vymýšlet program pro sezónu 2011.

 

 
Tisk Email
pondělí, 12 dubna 2010 07:07
Mezinárodní veletrh cestovního ruchu – Minsk, Bělorusko 7.- 10. 4. 2010
Sundisk se účastnil mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Otdych 2010 v Minsku, hlavním městě Běloruska, v rámci výpravy z Libereckého kraje. Byli v ní dále zástupce krajského úřadu, Lázní Libverda, centra Babylon a North Bohemia Convention Bureau.
Dalšími účastníky veletrhu z České republiky byli například Czech Tourism, ČSA a několik dalších firem.
Běloruské firmy i veřejnost projevují značný zájem o Českou republiku a cestování do ní. Zaujala je i  naše nabídka mnoha variant pobytových programů v nových  destinaci mimo Prahu s dobrou dosažitelností, i bez letecké dopravy.
Pozitivně nás  překvapila příjemná atmosféra  města Minsk, navázali jsme řadu kontaktů a připravujeme konkrétní varianty spolupráce.
 
Tisk Email
pondělí, 12 dubna 2010 07:06
Euroregion Tour 2010

Jubilejní ročník nejvýznamnější akce v Libereckém kraji v oblasti propagace cestovního ruchu proběhl 18. – 20. března v prostorách jabloneckého Eurocentra a naše společnost v něm hrála významnou roli. Patřili jsme i mezi vystavovatele – na stánku SUNDISKu si návštěvníci, kromě plné nabídky našich programů pro příjezdovou turistiku, kulturní akce i sportovní provozovny, mohli i v praxi vyzkoušet malý segment lanových překážek. Významná část doprovodného programu veletrhu se odehrála v našem Klubu Na Rampě, který je rovněž součástí areálu Eurocentra.

První den to byla konference o rozvoji cyklistiky v kraji pod záštitou krajského úřadu Libereckého kraje a večerní koncert pro vystavovatele.

Druhý výstavní den jsme, spolu z Okresní hospodářskou komorou, pořádali tematickou konferenci pod názvem Novinky v oblasti turistického ruchu v Euroregionu Nisa. Zástupci ze všech tří partnerských zemí Euroregionu Nisa prezentovali novinky ve svých krajích, společnost Sundisk představila nový produkt, spojující všechny oblasti – půjčovnu lodí s možností plavby po řece Nise z areálu Kristýna na českém území , tvořící hranici mezi Německem a Polskem.

Letošní veletrh Euroregion Tour zaznamenal nárůst návštěvníků, včetně odborné veřejnosti, která ocenila větší počet vystavovatelů oproti minulým ročníkům i kvalitní doprovodný program a zmíněné odborné konference.
 
Tisk Email
úterý, 12 ledna 2010 10:47

GO Region tour Brno

Zástupci SUNDISK EU vyráží tento týden na největší veletrh cestovního ruchu v Čechách. Těšíme se na setkání s partnery a věříme v navázání dalších kontaktů v turistickém ruchu.

 
Tisk Email
čtvrtek, 29 října 2009 08:22

29.10.2009

Agentura SUNDISK společně s libereckou Krajskou hospodářskou komorou a Okresní hospodářskou komorou v Jablonci nad Nisou připravuje Tourtrip 2009 - pravidelné setkání podnikatelů v cestovním ruchu, zahraničních touroperátorů a zástupců místních sdružení, komunálních politiků a dalších. Účastníci shlédnou krátké presentace o novinkách cv nabídce cestovního ruchu v regionu, následovat bude workshop a návštěva některých zajímavých lokalit.

Setkání se koná v areálu Eurocentra v Jablonci nad Nisou, 5. listopadu v 9:00

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2