SUNDISK - firemní akce SUNDISK.EU - cestovní agentura Žlutá plovárna Půjčovna lodí Nisa Ubytování Malá Skála Lanové centrum Půjčovna lodí Jizera Klub na Rampě Klub Vlak


Cestovní agentura Sundisk

Sundisk s.r.o.

logo Sundisk.eu
Euroregion Tour 2010Jubil Tisk Email
Euroregion Tour 2010

Jubilejní ročník nejvýznamnější akce v Libereckém kraji v oblasti propagace cestovního ruchu proběhl 18. – 20. března v prostorách jabloneckého Eurocentra a naše společnost v něm hrála významnou roli. Patřili jsme i mezi vystavovatele – na stánku SUNDISKu si návštěvníci, kromě plné nabídky našich programů pro příjezdovou turistiku, kulturní akce i sportovní provozovny, mohli i v praxi vyzkoušet malý segment lanových překážek. Významná část doprovodného programu veletrhu se odehrála v našem Klubu Na Rampě, který je rovněž součástí areálu Eurocentra.

První den to byla konference o rozvoji cyklistiky v kraji pod záštitou krajského úřadu Libereckého kraje a večerní koncert pro vystavovatele.

Druhý výstavní den jsme, spolu z Okresní hospodářskou komorou, pořádali tematickou konferenci pod názvem Novinky v oblasti turistického ruchu v Euroregionu Nisa. Zástupci ze všech tří partnerských zemí Euroregionu Nisa prezentovali novinky ve svých krajích, společnost Sundisk představila nový produkt, spojující všechny oblasti – půjčovnu lodí s možností plavby po řece Nise z areálu Kristýna na českém území , tvořící hranici mezi Německem a Polskem.

Letošní veletrh Euroregion Tour zaznamenal nárůst návštěvníků, včetně odborné veřejnosti, která ocenila větší počet vystavovatelů oproti minulým ročníkům i kvalitní doprovodný program a zmíněné odborné konference.